×

آموزش آنلاین

 

مشکلات زیادی هستند که در سیستم آموزش سنتی وجود دارند. اولین آنها نیاز به پرداخت هزینه های بالا برای کلاس های آموزشی است.تازه با وجود هزینه های بالا، کلاس های شلوغ و دوره های کوتاه، باز هم شانس تحصیل در یک کلاسی که واقعاً می خواهید را به طور کامل ندارید.

این همان دلیلی است که میلیون ها دانش پژوه از همه جای جهان، مدارج علمی خود را به صورت آنلاین طی کنند یا در دوره های انلاین، مطلبی که می خواهند را یاد بگیرند.

آموزش آنلاین انقلاب بزرگی در آموزش و پرورش معاصر بوده و تغییرات زیادی در سیستم آموزشی ایجاده کرده است. فرصت های زیادی با این روش برای همه ایجاد شده که هر کسی بتواند مطلبی که می خواهد را یاد بگیرد. در کشورهای در حال توسعه، پیشرفت آموزش آنلاین و مجازی بر همه آشکار است یکی از امتیازات آموزش آنلاین، دسترسی به آموزش‌های بدون محدودیت مکانی، که از طریق اینترنت صورت می‌گیرد و بهره‌مندی از مدرسان و اساتید مشهور و به نام در سراسر جهان و عدم نیاز به امکانات آموزشی از قبیل مکان، تجهیزات آموزشی میز و صندلی و… است.

از طریق آموزش مجازی می‌توانید در تمام ساعات شبانه‌روز و ایام هفته از برگزاری دوره‌های آموزشی بهره‌مند شوید و به یادگیری دروس مورد علاقه خود بپردازید.در آموزش آنلاین دیگر نگران همگام بودن با بقیه افراد در کلاس درس نخواهید بود و هر فرد فقط بر یادگیری خود تمرکز دارد و فقط با دسترسی به رایانه و اتصال به اینترنت و با هزینۀ مقرون به صرفه‌تر از این امکان بهره‌مند می‌شود.

آموزش آنلاین از انعطاف‌پذیری زیادی برخوردار است و امکان بازگشت به دروس پیشین برای هر فرد وجود دارد بی تردید آموزش آنلاین در آیندۀ نزدیک نقش مهمی در نظام آموزشی کشورهای مختلف دارد و همچنین مدارک دوره‌های آنلاین به صورت مجازی صادر می‌شود و دانشجویان می‌توانند آن را در هر زمان و مکانی پرینت بگیرند.

با این وجود هنوز دیدگاه های کلیشه ای زیادی در مورد آموزش آنلاین وجود دارند. از جمله این که مردم هنوز فکر می کنند دانش پژوهان آنلاین، نسبت به دانشجویان دانشگاه و آموزشگاه ها هوش کمتری دارند، تنبل ترند و هرگز مدرک واقعی دریافت نمی کنند! این ادعاها، خیلی از مردم را از گذراندن دوره های آنلاین دور می کند، بنابراین سیستم آموزش سنتی که هزینه زیادی دارد وخسته کننده است، هنوز در حال نفس کشیدن است.

سیستم مدیریت آموزشی آنلاین موسسه میهن‌پژوه افتخار این را دارد تا شما را در آموزش‌های مجازی دوره‌های مختلف و به دور از عوامل استرس‌زا مانند ترافیک، تاخیر و… و با کاهش چشمگیر هزینه‌های برگزاری دوره‌های آموزشی در دروس مختلف یاری کند. شما می‌توانید با شرکت در این دوره‌ها از تمرکز و تعامل بیشتری میان خود و مدرسین بهره‌مند شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر دربارۀ دوره‌های آموزش آنلاین، چگونگی شرکت و شیوۀ ثبت‌نام در آن‌ها، با واحد پژوهش‌یار موسسه از طریق آیدی و پست الکترونیک زیر در ارتباط باشید:

 

Mail : info@mihanpajooh.com

Call: 021-22228240 | +98-919-68-777-68 | +98-937-68-777-90

      Website : https://www.mihanpajooh.com