×

تقویت رزومۀ علمی

 

 

همانطور که می دانید در مصاحبه دکتری کسی موفق خواهد بود که رزومه غنی تر و قوی تری داشته باشد و اگر از جمله دانشجویان و اساتیدی هستید که دنبال تقویت رزومۀ علمی خود هستید، اگر برای تحصیل در خارج از کشور رزومۀ قوی‌ای ندارید،اگر تصمیم به گرفتن بورسیه تحصیلی دارید و در فکر نوشتن رزومه هستید باید خود را برای ارائه یک رزومه قدرتمند آماده کنید،اگر برای پذیرش در مقطع دکترا در تلاش تقویت رزومۀ علمی خود هستید، شما اگر که دانشجو باشید و یا اینکه کارشناسی و کارشناسی ارشد خودتان را به پایان رساندید و تمایل دارید کار و کسب مناسبی برای خودتان دست‌وپا کنید. و اینکه می‌خواهید در آزمون‌های مقاطع بالاتر مثل کارشناسی ارشد و دکتری شرکت کنید.و نیاز دارید حتماً در یک مصاحبه حضوری شرکت کنید. رزومه قوی می تواند نردبانی برای موفقیت شما باشد بنابراین بهتر است آن را به گونه ای آماده کنید که تا حد امکان منطقی و قابل اعتماد باشد. از پرداختن به مسائل غیر ضروری بپرهیزید و در رزومه تان به مسائلی بپردازید که صورت مستقیم و غیر مستقیم بر روی آینده تحصیلی شما تاثیر می گذارند. شما می‌توانید با داشتن یک کتاب گردآوری و یا تألیفی خیال خودتان را در آزمون و مصاحبه راحت‌تر کنید. رزومه تان باید ساده، گویا و کوتاه بوده و در عین حال هدف محور باشد و اهداف زندگی آکادمیک تان را به خوبی نشان دهد. از صحبت درباره تفریحات خود یا مسائلی که به بورسیه مد نظر مربوط نمی شود بپرهیزید.

برای دست یابی به موفقیت موسسه میهن‌پژوه بهترین گزینه است. این موسسه با تمام توان و تلاش خود، در تقویت رزومۀ علمی شما از هیچ امکانی کم نمی‌گذارد پس قبل از آنکه تصمیم جدی برای رسیدن به درجات علمی در زمینۀ تحصیل و شغل هستید، ابتدا باید رزومۀ علمی خود را تقویت کنید. تقویت رزومۀ علمی و دارا بودن زمینۀ قوت در آن، نشان‌دهندۀ تفاوت شما در توانایی علمی شما نسبت به دیگران است که به شما کمک بسیاری در رسیدن به اهداف‌تان می‌کند. تقویت رزومۀ علمی را می‌توان با شرکت در کنفرانس‌ها، کنگره‌های بین المللی مربوط به رشته خود که با اخذ گواهینامه‌های شرکت در این مجامع، داشته باشید. می‌توانید در کارگاه‌های آموزشی و تخصصی مربوطه به رشتۀ خودتان شرکت کنید و هم‌چنین چاپ و انتشار مقالات علمی معتبر در مجلات ISI و داخلی هم از اهمیت بسیاری برخوردار است. ثبت اختراع و چاپ کتاب و… هم در تقویت رزومۀ علمی شما بسیار تاثیرگذار است. بخاطر داشته باشید که این رزومه میتواند پلی به موفقیت شما بسازد یا شانستان برای تغییر مسیر زندگی آکادمیک را از بین ببرد بنابراین به موضوعات گفته شده به دقت فکر کنید و بهترین را بنویسید. موسسه میهن‌پژوه با رعایت تمامی قوانین و ضوابط موجود دربارۀ تقویت رزومۀ علمی می‌تواند شما را در انجام کلیۀ مقالات علمی یاری کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر دربارۀ دوره‌های تقویت رزومۀ علمی، چگونگی شرکت و شیوۀ ثبت‌نام در آن‌ها، با واحد پژوهش‌یار موسسه از طریق آیدی و پست الکترونیک زیر در ارتباط باشید:

 

 

Mail : research@mihanpajooh.com

Call: 021-2222 8246 | +98-919-68-777-68 | +98-937-68-777-90

      Website : www.mihanpajooh.com

research@mihanpajooh.com