×

مشاوره اقتصادی

 

 

یک طرح مالی خوب قصدها و هدف‌های آیندۀ شما را برای بازنشستگی و رفتن به دانشگاه، خرید خانه و… به حقیقت می‌رساند. می‌خواهیم به دیگران کمک کنیم تا موفقیت‌های اقتصادی به دست بیاورند چون بسیاری از مردم به دوران بازنشستگی نزدیک شده‌اند و بدون پول کافی برای ادامۀ زندگی نمی‌توانند از عهدۀ مخارج بازنشستگی بربیایند.

با یک طرح اقتصادی شما یک خاطر آرام را تجربه می‌کنید و به مقاصد خود می‌رسید اینکه چگونه به طور صحیح برای آیندۀ خود نقشه بکشیم، سوالی است که برای همه پیش می‌آید آیا می دانید که از شما باید شروع کنید؟

این همان زمانی است که مشاور اقتصادی می‌تواند با صدای خوب نصیحت و تمام ابزارهای لازم برای این مرحله از زندگی به کمک شما بیاید البته انتخاب یک مشاور اقتصادی که برای شما آرامش را به ارمغان بیاورد هم کار ساده‌ای نیست که باید در انتخاب آن دقت نظر داشته باشید، زیرا می‌خواهید توسعه ثروت و حفاظت از دارایی‌هایتان را که برایش ساخت کار کرده‌اید به او بسپارید پس با انتخاب مشاور صحیح، شما می‌توانید موفقیت‌های اقتصادی بیشتری به دست بیاورید. و شما یاد خواهیـد گرفت تا پول های خود را پس انـداز کنیـد پس در نتیجه این در طول زنـدگی شما و در عـین کار کردن شـما افـزایـش خواهد یافـت. موفقیت در یک کسب و کار کوچک مانند یک بازی شطرنج با قاطعیت شروع می‌شود. گرچه اشتباهات آغازین مخرب کسب‌و‌کار شما نمی‌شود اما برای رسیدن به موفقیت، باید کسب‌وکار خود و هدف‌های خود را ارزشیابی کنید و سپس از این اطلاعات برای ساختن و به وجود آمدن یک طرح کسب‌وکار جامع استفاده کنید.بـسیاری از مـسایـل مـی توانند بر طـرح هــای اقتصادی شما تاثیر بگذارند. تغییرات در نیازها و اهداف شما عادلانه و مرتبـا اتفـاق مـی افـتنـد و حـوادث غیر مترقـبه می توانند بر هدف شما تاثیر بگذارند.

« طراحان مالی» Commisson based هستند. این یعـنی آن ها با حراج محصولات پول می سازنـد، چیـزی که  ممکن است مطابق میل شما نباشد.

همینطور بسیاری چیزها هستند که یک کارآفرین باید در مورد بازار، مصرف‌کنندگان و رقبا و روند بازار بداند تا کسب و کار موفقی داشته باشد. برای این‌که بتوانید این کار را به‌خوبی انجام دهید باید یک مشاور کسب و کار داشته باشید.

موسسه میهن‌پژوه با داشتن مشاوران خبره و زبده شما را در داشتن یک طرح اقتصادی بی‌نظیر یاری می‌کند و با بررسی نیازهای شما راهکارهای لازم را برای رشد اقتصادی در اختیارتان قرار می‌دهد اولویت‌بندی پیشنهادات از کلیدی‌‌ترین وظایف ما به عنوان مرکز مشاوره اقتصادی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر، با واحد پژوهش‌یار موسسه در ارتباط باشید و همچنین برای هماهنگی با مرکز مشاوره اقتصادی میهن‌پژوه، با آیدی زیر در تماس باشید:

Mail : research@mihanpajooh.com

Call: 021-2222 8246 | +98-919-68-777-68 | +98-937-68-777-90

      Website : www.mihanpajooh.com

research@mihanpajooh.com