×

ویراستاری مقاله

 

 

در زبان علم که زبان فصیح و زبان تحصیل‌کرده‌ها و اهل فضل است، مخاطبان آن محققان و پژوهشگران‌اند. ارتباط حساس‌تر و معنای ظریف‌تر و اندیشۀ پیچیده‌تر ابزاری کامل‌تر و دقیق‌تر می‌خواهد. روشن‌سازی و روان‌نویسی اندیشه‌ها و پدیده‌های پیچیده دشوار است.

این زبان اصطلاحات علمی دارد و عوام در خواندن آن، دچار مکث مفهومی می‌شوند و باید جمله‌ها کوتاه و گویا و شفاف باشند. ویراستاری سیر انتقال معنا را آسان می‌کند و سرعت می‌بخشد و باعث رساندن سریع متن به آستانۀ فهم خواننده می‌شود. هدف کلان ویراستار پیوند دادن درست خواننده با نوشته از راه درستی، شفافیت، یک‌دستی و ارتباط منطقی درون‌متنی است.بعضی بر این باورند که ویرایش مقاله از مهم‌ترین ارکان در نوشتن و چاپ و انتشار مقاله است. برای انتشار مقاله در مجلات ISI و معتبر خوانایی مقاله و درک درست از هدف موضوع ویراستاری مقاله از اهمیت زیادی برخوردار است.

موسسه میهن‌پژوه با برگرفتن از جدیدترین علوم و فنون ویرایش و کادر متخصص و مجرب جهت ویراستاری کردن کلیه مقالات شما آمادگی لازم را دارد. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر، با واحد پژوهش‌یار در ارتباط باشید و همچنین برای مشاوره در زمینۀ ویرایش مقاله، با آیدی زیر در تماس باشید:

 

Mail : research@mihanpajooh.com

Call: 021-2222 8246 | +98-919-68-777-68 | +98-937-68-777-90

      Website : www.mihanpajooh.com

research@mihanpajooh.com