×

ویراستاری پروپوزال

 

 

همان‌طور که می‌دانید فضای ذهنی یک ویراستار چیزی میان مثلثی است که بین سه گروه نویسنده و خواننده و زبان معیار است به این معنا که ویراستار متن مولف یا محقق یا نویسنده را با زبان معیاز تطبیق می‌دهد تا خواننده همان معنایی را از متن بفهمد که نویسنده در نظر داشته است.

ویراستار مسئول محتوای شما نیست در واقع یک ویراستاری عملی توافقی بین مولف یا مترجم با ویراستار است که در غیاب نویسنده و مترجم نمی‌توان در اثر او دست برد.

در ویراستاری کردن هدف زیباتر کردن جملات یا ادبی‌کردن متن یا علمی‌تر ساختن استدلال‌ها یا تصحیح کردن نظریه‌های اشتباه نیست. ویراستار حق ندارد مفهوم در نظر نویسنده را خواسته یا ناخواسته عوض کند. ویراستار فقط روغن‌کار چرخ نویسنده است نه رکاب‌زننده.
بعد از تایپ پروپوزال ویراستاری کردن آن از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا شما پروپوزال خود را با مفهومی دقیق‌تر به اساتید خود القا می‌کنید و آنها بهتر می‌توانند به شما کمک کنند تا پروپوزال خود را به نتیجه برسانید.

گروه تخصصی ویراستاران موسسه میهن‌پژوه می‌تواند تمامی مقالات، پروپوزال، پایان‌نامه، کتاب‌ها و متون شما را با بالاترین کیفیت در حداقل زمان ویراستاری کند با ویرایش پروپوزال خود توسط موسسه میهن‌پژوه می‌توانید از پذیرش متون خود در جوامع علمی و فرهنگی مطمئن باشید.

لازم به ذکر است که با توجه به شرایط متن اولیه و کیفیت آن و فوریت تحویل متن هزینۀ ویراستاری محاسبه می‌شود و شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر، با واحد پژوهش‌یار در ارتباط باشید و همچنین برای مشاوره در زمینۀ ویراستاری پروپوزال، با آیدی زیر در تماس باشید:

 

Mail : research@mihanpajooh.com

Call: 021-2222 8246 | +98-919-68-777-68 | +98-937-68-777-90

      Website : www.mihanpajooh.com

research@mihanpajooh.com